n1-v1-orbis-r1-x2
Trafo Bakımı
n1-v1-orbis-r1-x1
Bilgi Teknolojileri
n1-v1-orbis-r1-x3
Mühendislik
n1-v1-orbis-r1-x4
Elektrik ve Proje Taahhüt
n1-v1-orbis-r1-x5
Muayene ve Testler

Kurumsal

Bilişim sektöründe başta danışmanlık ve tasarım olmak üzere satış, network, kuruluş, dış kaynak, teknik ve bakım gibi tüm hizmetleri veren bir firma olarak biz, toplu olarak sunmuş olduğumuz bu hizmetlerle müşterilerimiz için eşsiz bir değer yaratıyoruz. Bir yandan kendimizi geliştirmeye ve büyümeye devam ederken, bir yandan da müşterilerimizin gelişmesine ve büyümesine katkı sağlıyoruz.
Hakkımızda
Vplus olarak biz, bilişim sektöründe bugüne kadar sayısız faaliyetler gerçekleştirdik. Sahip olduğum deneyimi uzman personeller ile birleştirerek hızla gelişen ve büyüyen bir yapı yarattık.
Vizyonumuz
V+ olarak her zaman öncelikli misyonumuz müşteri memnuniyetidir. Bir yandan müşterilerimizin memnun olmasını sağlamaya çalışırken, bir yandan da en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla verebilmek adına çalışmalar yürütüyoruz.
Misyonumuz
Vplus olarak misyonumuz hem kaliteli bir hizmet sunmak, hem de müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayar.
İş Ortaklarımız
Güçlü İş Ortaklarımız ile işinize daha uygun çözümler üretiyoruz.
Referanslarımız
Bizi ve işimizi referanslarımızı inceleyerek tanıyabilirsiniz.

Çözümlerimiz

resimlere alt etiketi ekleme
Günümüzde uçtan uca bir akıllı ağ üzerinde yer alan ölçeklenebilir ağlar kurmak büyük önem taşıyor. Çünkü eğer farklı cihazların birbiri ile iletişim kurabilmesi adına tek bir ağın kullanılması bir yandan maliyetleri düşürürken, bir yandan da üretimi ve verimliliği artırarak ortada bir karmaşa olmasının önüne geçiyor. Bu yüzden de son yıllarda özellikle sınırlı alanlarda yaygın olarak yerel alan ağları, yani network ve switching hizmeti tercih ediliyor.
Network & Switching
Yakın alanlar içerisinde yer alan ve birbirine bağlanması gereken cihazlar, yerel ve geniş alan ağları ile birbirine bağlanabilir. Söz konusu durum network v...
Sunucu Sistemleri
Danışmanlık Hizmetleri; müşterilerin iş plan ve problemleri ile en iyi şekilde örtüşecek BT çözümünün üretilmesine, müşteri mevcut BT yapıları/sistemleri/sür...
Sanallaştırma
Sanallaştırma, fiziksel donanımları soyutlayarak, kaynakları istenilen miktarda mantıksal parçalara bölen ve bu sayede donanımlardan üst seviyede verim alınm...
Mobil Çözümler
V+ mobil çözümleri, müşterilerimizin tüm kurumsal kaynaklarına istediği zaman, istediği yerden, istediği bir mobil cihaz ile ve güvenli olarak erişebilmesi a...

Blog

Kompanzasyon Nedir?
Elektrik sistemlerinde enerji verimliliği ve güvenlik büyük önem taşır. Bu noktada, kompanzasyon adı verilen bir güç faktörü düzeltme tekniği devreye girer. Kompanzasyon, elektrik sistemlerinde güç faktörünü optimize ederek enerji tüketimini ve maliyetleri azaltmayı hedefler. Bu makalede, kompanzasyonun ne olduğunu, nasıl çalıştığını ve faydalarını ele alacağız.
Kompanzasyon Arızaları
Kompanzasyon bakımının kurulumundan sonra deneyimli mühendis ve teknikerler tarafından yılın her zamanı kontrol altında tutulması ve kompanzasyon panosunun bakımı yapılması gerekmektedir.
Bariyer Sistemi Nedir ve Çeşitleri
Bariyer sistemleri, çeşitli alanlarda güvenlik, erişim kontrolü ve trafik yönetimi gibi amaçlarla kullanılan önemli araçlardır. Bu makalede, bariyer sistemlerinin ne olduğunu, çeşitlerini ve kullanım alanlarını detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.