Pc - Server - Çevre Birimleri Bakım / Destek
Bilgi Teknolojileri

Pc - Server - Çevre Birimleri Bakım / Destek

Vplus olarak ülkemizin ve dünyanın önde gelen firmalarına PC-Server-Çevre Birimleri Bakım/Destek hizmetleri sağlamaktayız. Müşterilerimiz taleplerine uygun olarak profesyonel ve uzman ekibimiz ile PC-Server-Çevre Birimleri Bakım/Destek hizmeti vermekteyiz. 
 

Sektördeki uzun yıllardır hizmet veren firmamız; sektördeki bilgisi ve sahadaki üst düzey tecrübesi ve gelişmekte olan bilgisayar sektörünün yeniliklerini yakından takip ederek sizlere en doğru hizmet için gayret sarf etmekteyiz. Sizlerin sorunlarına karşılık olarak kesin çözümler sunmaktayız. 

 

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ve uluslararası belgelere sahip olan firmamız, PC çevre birimleri bakım anlaşması hususunda kaliteli ve deneyimli uzman ekibi ile sizlere Türkiye çapında en kaliteli ve en doğru hizmeti vermekten gurur duyarız. 

 

Yapılacak sözleşmelere göre PC çevre birimlerine “Parça Dahil” veya “Parça Hariç” olarak verilebilir. Ayrıca müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bakım ve onarım hizmetlerimiz sizlere “Periyodik Bakım” olarak sunulabilir. 

 

Sistemsel bakım, onarım ve destekleri ise uzaktan veya sizlere direkt olarak hizmet verilebilir. İşletim sistemler, yazılımsal vs. hizmetler sizlere işletmenizde direkt olarak hizmet verilebilmektedir.

 

Sistemlerinize destek ve bakım hizmetlerimiz mevcuttur. Sizlere; Server ve kişisel bilgisayarların işletim sistemlerinin kurulması, sunucuların yapılandırılması, sunucu üzerinde yetkilendirmeler, e-mail hizmetleri, siber güvenlik çözümleri vb. yazılımların kurulması, yazılımların bakım onarım sözleşmesi ve sunucu data yedekleme işlemlerini sizlere sağlamaktayız. 

 

PC-Server-Çevre Birimleri Bakım/Destek hizmetleri dışında ise sizlere alt bileşenlere yönelik destek, yönetim ve danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. 

 

Vplus ailesi olarak sizlere en doğru, güncel ve güvenli hizmeti sunmak için çaba sarf etmekteyiz. Sizlerin güvenliği ve sorunsuz bir sisteme sahip olması bizler için çok büyük önem taşımaktadır. Sektörün öncü firması olarak bir çok köklü şirkete hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz köklü firmalar ise bizlerin en büyük referansı ve gurur kaynağıdır.