Görüntülü Kapı Sistemleri
Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri

Görüntülü Kapı Sistemleri

Görüntülü kapı sistemi (interkom), potansiyel olarak tehlikeli durumlarda konut veya ticari binaların güvenliğini sağlar. Vplus olarak küçük veya büyük ölçekli tesisler, bir veya çok katlı; tesisinizin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli görüntülü interkom sistemleri sunuyoruz. Kapılar, girişler, pencereler ve hatta tüm mülk bölgeleri görüntülü interkom sistemlerimizi kullanarak izlenebilir.

 

Görüntülü interkom sistemleri, eviniz veya işiniz için etkili bir gözetim önlemi görevi gören çift yönlü bir video ve ses görüntüleme çözümü ile ziyaretçileri tanımlamanıza olanak tanır. Görüntülü interkom sistemlerimiz, kapınızdaki aktiviteyi takip etme, ofisler arası iletişimi iyileştirme ve suç faaliyetlerini caydırma gibi birçok avantaj sunar. Çok çeşitli görüntülü interkom sistemlerimiz, kapı zili çaldığında net ses ve yüksek tanımlı video iletir ve kendi başına güçlü bir güvenlik sistemi veya mevcut gözetim sisteminize bir eklenti görevi görür. İster eviniz ister ofisiniz için kullanılsın, görüntülü interkom sistemlerimiz, daha güvenli bir ev veya ofis elde etmek için basit bir çözüm sunar.

 

Görüntülü interkom sistemleri site yönetimi, güvenlik görevlisi, çevredeki market, restaurant gibi yerlerle iletişimi sağlar. Aynı zamanda daireler arası sesli ve görüntülü iletişimi de sağlamaktadır. Yangın, hırsız alarmı ile interkom senkronize edilebilir. Akıllı ev otomasyon sistemleri ile uyumlu olan interkom sistemi, uzakta da yönetilebilir.

 

Evinizin ve ofisinizin güvenliğini arttırmak için Vplus olarak sizlere görüntülü kapı sistemlerini önermekteyiz. Uzman ekibimiz ile sizlerin ihtiyaçlarını giderecek olan interkom sistemini kuruyoruz. Görüntülü kapı sistemleri (interkom) ile ilgili detaylı bilgi için bizleri ziyaret edebilirsiniz. İstanbul'un iki yakasında bulunan ofislerimizde tecrübeli ve uzman ekibimiz ile sizlerin ihtiyaçları belirlenir ve bu doğrultuda sizlere en uygun interkom sistemi bağlanır.