Network & Switching

Çözümlerimiz

Network & Switching

Yakın alanlar içerisinde yer alan ve birbirine bağlanması gereken cihazlar, yerel ve geniş alan ağları ile birbirine bağlanabilir. Söz konusu durum network ve switching hizmeti ile gerçekleştirilmektedir. Bu hizmet ile birlikte dosya ve uygulama gibi kaynakları ile çeşitli hizmetlerin cihazlar arasında paylaşılması sağlanmış olur. Network ve switching hizmetinin en aktif olarak kullanıldığı alanlar genellikle işyerleri, ofisler, kampüsler ya da okullar gibi sınırlı bir alanda bulunan kurum ve kuruluşlardır.

Günümüzde uçtan uca bir akıllı ağ üzerinde yer alan ölçeklenebilir ağlar kurmak büyük önem taşıyor. Çünkü eğer farklı cihazların birbiri ile iletişim kurabilmesi adına tek bir ağın kullanılması bir yandan maliyetleri düşürürken, bir yandan da üretimi ve verimliliği artırarak ortada bir karmaşa olmasının önüne geçiyor. Bu yüzden de son yıllarda özellikle sınırlı alanlarda yaygın olarak yerel alan ağları, yani network ve switching hizmeti tercih ediliyor. 

Bu durumun ortaya çıkmasındaki en büyük etken, işletmelerde ya da kampüslerde birbirleri ile iletişim halinde kalması gereken cihazları bu hizmet ile birlikte kolayca iletişim kurabiliyor olması. Bu şekilde çalışanlar ya da öğrenciler daha verimli olabiliyor ve her şey bu şekilde daha hızlı gerçekleşebiliyor. Kurulan ve yerel alan ağları ile oluşturulmuş olan network, aynı zamanda son derece güvenli bir iletişim ortamı da yaratıyor. Bu noktada hizmeti alacağınız firmaya taleplerinizi bildirebilir ve işletmenize ya da bulunduğunuz ortama yönelik yaratıcı çözümler geliştirilmesini talep edebilirsiniz.

V+ olarak biz uzun zamandır bu sektör içerisinde yer alıyor ve hem bireysel, hem de kurumsal müşterilerimize network ve switching hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin taleplerini değerlendiriyor, ihtiyaçlarını belirliyor ve buna göre çözüm önerisi geliştiriyoruz. Uygulama sürecinde anlık değişiklikler için müdahalelerde bulunuyor ve ortaya çıkan sonucun müşterilerin talepleri ile örtüşmesi adına elimizden geleni yapıyoruz. Eğer siz de bulunduğunuz alanlarda farklı cihazların birbiri ile güvenli ve hızlı bir iletişim kurmasını sağlamak istiyorsanız, network ve switching hizmetinden faydalanmanız gerekiyor. Hizmet detayları ile ilgili bilgi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.