Hakkımızda

Kurumsal
Hakkımızda

Vplus olarak biz, bilişim sektöründe bugüne kadar sayısız faaliyetler gerçekleştirdik. Sahip olduğum deneyimi uzman personeller ile birleştirerek hızla gelişen ve büyüyen bir yapı yarattık. Müşteri memnuniyetini ilk sıraya yerleştirmiş olduğumuz hizmet politikamız ile, her zaman yapıcı çözümler geliştirmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap verebilmek adına kendimizi sürekli olarak geliştiriyor, sektörün lider firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. 

Bilişim sektöründe başta danışmanlık ve tasarım olmak üzere satış, network, kuruluş, dış kaynak, teknik ve bakım gibi tüm hizmetleri veren bir firma olarak biz, toplu olarak sunmuş olduğumuz bu hizmetlerle müşterilerimiz için eşsiz bir değer yaratıyoruz. Bir yandan kendimizi geliştirmeye ve büyümeye devam ederken, bir yandan da müşterilerimizin gelişmesine ve büyümesine katkı sağlıyoruz. Sektör hakkındaki sahip olduğumuz bilgi ve birikimi gelecek nesillere aktarıyor, bilişim sektörün için yeni çözümler üretmek adına her geçen gün daha fazla çalışıyoruz. 

Yapmış olduğumuz tüm projelerde kişiye ve şirketlere özel danışmanlar ile çalışmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde anlamayı, bu ihtiyaçlara yönelik çözümler geliştirmeyi ve uygulama aşamasında müşterilerimizin taleplerine göre hareket etmeyi en önemli görevlerimizden biri olarak görüyoruz. Avrupa standartlarına göre oluşturmuş olduğumuz hizmet kalitemiz, her geçen gün daha geniş bir müşteri kitlesini bize ulaştırıyor. Çalışmış olduğumuz şirketlerin büyüyor olduğunu görerek kendimizi biraz daha motive ediyoruz. 

Vplus olarak biz, bir işi kaliteli yapmanın bizi başarıya götürecek olan yol olduğunun bilincinde olarak yolumuza devam ediyor, kalitemizden asla ödün vermeden yaratıcı çözümler geliştirmeye devam ediyoruz. Her geçen gün gelişen ve büyüyen bilişim sektörü içerisinde tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve gelişmeleri anlık olarak vermiş olduğumuz hizmetlerin içerisinde entegre ediyoruz. Bu sayede her zaman güncel kalıyor ve müşterilerimize de en güncel hizmetleri sunabiliyoruz. Küçük adımlar atarak başladığımız yolculuğumuza, şu an büyük adımlar atarak devam ediyor ve bilişim sektörünün lider firması olmak adına her geçen gün üretmeye devam ediyoruz. Vplus olarak hem markalar, hem de ülkemiz için katma değer yaratıyoruz.