Mobil Çözümler

Çözümlerimiz

Mobil Çözümler

V+ mobil çözümleri, müşterilerimizin tüm kurumsal kaynaklarına istediği zaman, istediği yerden, istediği bir mobil cihaz ile ve güvenli olarak erişebilmesi amaçlanarak geliştirilmektedir. Şirketler tarafından kullanılan hemen her türlü akıllı telefon, bilgisayar, tablet ve mobil terminalleri için geliştirilebilmektedir. Özellikle de iPhone, iPad, BlackBerry, Windows Mobile ve Android teknolojilerini destekleyecek şekilde geliştirilmektedir.

Mobil Çözümler, iş birimleri arasındaki veri akışlarını, operasyonel süreçleri ve kullanılan cihazların yönetimlerini en güvenli teknoloji standartları kullanarak hizmete sunmaktadır.

Mobil Çözümleriyle İlgili İş Ortaklarımız 
V+ sanallaştırma çözümlerinde aşağıdaki marka, ürün ve iş ortaklıklarıyla hizmet sunmaktadır:

Detaylı Bilgi

Bilginin sürekli ve hızlı bir şekilde artması sonucunda bilgiye hızlı ulaşma gereksinimide artmıştır. Bilgiye hızlı ulaşılmak, artan rekabet ortamında şirketlerin ihtiyacı haline gelmiştir. Şirketlerin birbirlerine karşı üstünlük sağlamaları için bilgiye daha hızlı ulaşmaları önemli bir rol oynamaktadır. Günümüzde şirketler bu durumun farkında olup ihtiyaçlarını mobil cihazlar ile gidermektedir.  Örnek olarak bir şirket çalışanının, elektronik posta ile gönderilen bir bilgiye şirket dışındayken erişip hızlıca reaksiyon alabilmesi şirket menfaatleri için önem taşımaktadır.
 
Bilgiye ulaşmak önemli olduğu kadar bilgiye erişen olan cihazları yönetmekte bir o kadar önemlidir. Firmaların mobilite ihtiyaçları ve bu ihtiyaçlarını yönetmeleri için gerekli olan uygulamalara olan ihtiyaçları ile doğru orantılı olarak artmaktadır. Firmalar, çalışanlarının şirket kaynaklarına istediği zaman, istediği yerden güvenli olarak erişebilmesi için kendi kullandıkları sistemlere uygun çözümler kullanması gerekmektedir. Seçilecek çözümün kullanılan mobil cihazlar ile uyumlu çalışması çok önemlidir.
 
Mobil ürünlerin yönetilmesi, güvenliği gibi ihtiyaçlarınıza ilave olarak, danışmanlık, bakım ve yönetim hizmetleri de V+ tarafından sağlanabilmektedir. Detaylı bilgi ve talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz