Yazılım Bakım/Destek
Bilgi Teknolojileri

Yazılım Bakım/Destek

Yazılım bakımı ve desteği, yazılımın istikrarlı işleyişini, ölçeklenebilirliğini, yüksek performansını ve güvenliğini sağlamayı amaçlayan bir dizi faaliyet anlamına gelir. Yazılım ürününüzün yüksek seviyelerde çalışmaya devam etmesi için yazılım bakım ve destek hizmetleri veriyoruz.

 

Yazılım bakım hizmetlerinden yararlanarak yazılım harcamalarınızı takip edebilirsiniz. Ayrıca yazılım bakımını üçüncü bir tarafa dış kaynak sağlamak, altyapı maliyetlerini ve kurum içi ekibin maliyetlerini azaltır. Düzenli yapılan yazılım bakımı ise yazılımı her türlü hatadan korumaya yardımcı olur. Profesyonel ekibimiz ise yazılımın sorunsuz çalışmaya devam etmesi için tüm hataları düzeltmeyi amaçlar. Yazılım bakım ve destek programı, yazılımın genel işlevselliğini ve performansını iyileştirmek ve yaşam döngüsünü artırmak için oluşturulan yükseltmeleri içerir.

 

Teknolojiye bağımlı işletmeler sıklıkla çeşitli değişikliklerden geçer. Yeni olan teknolojilerin bir adım önünde olmak için yazılımınızı zaman zaman güncellemeniz önemlidir. Verdiğimiz yazılım bakım/destek hizmeti ise gelişmekte olan teknolojilerle güncel kalmanıza yardımcı olur.

 

Vplus olarak sorunları en aza indirmek ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak için düzenli destek ve bakımın gerekli olduğuna inanıyoruz. Temel iş operasyonlarınıza odaklanmanızı sağlayan yazılım bakım ve destek hizmetleri sunuyoruz. Uzman ekibimiz, yazılımınıza güvenlik ve sağlamlık kazandırmak için en iyi yazılım bakım uygulamalarını sizler için takip eder.

 

Sizlere işletim sisteminizi veya donanımınızı değiştirdikten sonra bile yazılımınızın çalışmasını sağlamak için uyarlanabilir bakım ve destek uyguluyoruz. Uyarlanabilir bakım ve destek hizmetlerimiz, donanımın yeniden yapılandırılmasını, yerelleştirmedeki güncellemeleri, veri biçimindeki değişiklikleri ve yeni ve gelişmiş işletim sistemlerinin entegrasyonunu içerir. Ayrıca tasarım veya programlama nedeniyle oluşan hataları düzeltmek ve çözmek için düzeltici yazılım bakım hizmetleri de sunuyoruz. Ekibiz verdiğimiz hizmet doğrultusunda, yazılımın temel algoritması ile hataların ortadan kaldırılmasını ve herhangi bir aksaklığın düzeltilmesini sağlar.

 

Sizin arzularını anladıktan sonra, yazılım bakım/destek ihtiyacı belirlenir ve bu doğrultuda gereksinimine göre yol haritası çıkarılır. Ardından ise bütün arzularınız karşılandıktan sonra tüm hataların giderildiğinden ve tüm özelliklerin çalışır ve kararlı olduğundan emin olduktan sonra çeşitli birimler ile testler gerçekleştiriyoruz. Hatalar test edildikten sonra, herşeyin doğrulandığından ve yazılımın sistem ile uyumlu ve hatasız çalıştığından emin olup sizlere geri bildirim yapmaktayız. Böylelikle yazılım bakım/destek hizmetimizin hatasız ve sorunsuz olduğundan emin olduktan sonra sizlerin hizmetine sunmaktayız.