Yazılım Platformları

Çözümlerimiz

Yazılım Platformları

Yazılım platformları, bir uygulama yazılımı çalıştırmak için donanım mimarisi ve bir yazılım çatısı, çeşitli bazı kombinasyon veya sıralamalarını içermektedir. Benzer platformlarda bir bilgisayar mimari, işletim sistemi, programlama dilleri, İnsan Kaynakları Yönetimi, Finans ve Muhasebe Yönetimi, İçerik Yönetimi, ERP & operasyon programları, ürün yönetimi ve web tasarımları içerir. Bu programlardan biraz bahsetmek gerekirsek;


Web tasarım & Yazılım


Web tasarımı nedir? Sorusuna kısa bir cevap verecek olursak, web tasarımı görseller ve makalelerden oluşan web sayfası içeriklerinin web sitesi ziyaretçilerine istedikleri kolay bir şekilde bulup incelemesi ve yardım almasıdır. Web tasarımı yapabilmek için ilk önce hangi sektördeki firmaya web tasarımı yapılacağı belirlenir. Örneğin doktor diş hekimi web sitesi, otel web sitesi, sauna inşaatı web sitesi bir web tasarım projesidir. Buradan anlaşıldığı gibi kurum veya kuruluşları, firmaları tanıtmak amacıyla yapılan, web sitesi sayfalarını kodlama, internet ve düzenleme ortamında yayınlama çalışmalarının tümüdür.


CRM – Müşteri ilişkileri Yönetimi


Müşteri ilişkileri yönetimini (CRM), müşterilerle ilişkilerini düzgün bir şekilde yöneten yazılım platform sistemidir. CMR sistemi yalnızca bir çözüme hitap etmemektedir. Müşteri ilişkilerinizi etkili bir şekilde yönetmek, iyileştirmek ve analiz etmek için müşterinizin her adımını destekleyen kapsamlı bir bulut çözümleri grubuna ihtiyaç duyarsınız. CRM sistemi satış sürecinin ötesinde sizi destekler.

  • Yeni ek ürünleri zamanında doğru şekilde ve doğru fiyata sunabilir ve satabilir.
  • Servis ekipmanlarının sorunlarının çözülmesini sağlar.
  • Geliştirme ekiplerinin daha faydalı çalışmasına yardımcı olur.

ERP & Operasyon


Yazılım plafromlarında ERP ve operasyon İş süreçlerini kolaylaştıran, pratik, uygun maliyetli ve etkin bir şekilde yönetmeyi sağlayan ERP programı, verimlilik ve kalite düşüncesini, çalışan düzeyinden başlayarak tüm süreçleri kapsar. Böylece işletmenin tamamında karmaşık iş süreçleri kurumsal kaynak planlama sayesinde kontrol etmek kolaylaşır ve iyileşir.


Finans ve Muhasebe Yönetimi


Muhasebe ve finans yazılımı platform programları ile finansal durumunuzu aktif olarak takip edebilirsiniz. Kaybettiğiniz müşteriler ve fatura bilgileri sayesinde ödemesi yaklaşan ve tahsilat günlerinizi kolayca görüntüler, olumsuz sürprizlerin meydana gelmesini engellersiniz. Hızlıca e-fatura veya e-arşiv faturalarınızı hazırlayabilir, kasa nakidinizi ve banka hesaplarınızı takip eder, çek ve senetlerinizi kontrol edebilirsiniz. Stok ve depo yönetimi yapılabilir, maliyet ve satış sonrası karlılığınızı kontrol edebilirsiniz.